Home Sport Steven Gerrard paraqet një selfie të ëmbël me vajzën Lily, 14 vjeç – që duket tamam si nëna e saj modele
Steven Gerrard paraqet një selfie të ëmbël me vajzën Lily, 14 vjeç – që duket tamam si nëna e saj modele
0

Steven Gerrard paraqet një selfie të ëmbël me vajzën Lily, 14 vjeç – që duket tamam si nëna e saj modele

0
0

Babai Steven Gerrard ka uruar vajzën Lily për ditëlindjen e 14 të lumtur duke ndarë një çast të bukur të palës së tyre duke paraqitur në instagram një selfie.

Dhe ndjekësit e tij në media sociale ishin të shpejtë për të krahasuar vajzwn e tij me gruan e tij modele Alex Curran, 35 vjeç.

“Absolute dyfishi i mamit të saj!” shkroi një.

“Gëzuar ditëlindjen Lily – ajo është imazhi i nënës së saj, një bukuri e vogël,” shtoi një tjetër.

Lilly është duke ndjekur në mënyrë të qartë hapat e nënës së saj, e cila i ka vënë gjërat e saj dhe po ashtu ka linjën e saj të modës, Forever Unique.

Megjithatë, sipas një burimi, prindërit e saj janë të prirur për t’u siguruar që nuk është një gjë shumë e shpejtë për t’u ndjekur.

Linku: https://www.instagram.com/p/Bfh99kNHAJJ/?hl=en&taken-by=stevengerrard

 

 

Burimi i fotove: https://www.mirror.co.uk/3am/celebrity-news/steven-gerrard-poses-sweet-selfie-12074804

Burimi i lajmithttps://www.mirror.co.uk/3am/celebrity-news/steven-gerrard-poses-sweet-selfie-12074804

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Bfh99kNHAJJ/?hl=en&taken-by=stevengerrard