Home ShowBiz Ardit Gjebrea u thyen zemrën ndjekësve. Publikon foto drithëruese
Ardit Gjebrea u thyen zemrën ndjekësve. Publikon foto drithëruese
0

Ardit Gjebrea u thyen zemrën ndjekësve. Publikon foto drithëruese

0
0

Ardit Gjebra gëzon autoritet dhe respekt në të gjithë spektrin shqiptar për shkak të angazhimeve të tij të shumta.

Së fundi, Arditi ka shprehur keqardhjen dhe dhimbjen për fëmijët dhe familjet siriane të cilët prej kohësh luftojnë me mbijetesë.

Arditi ka publikuar një foto në llogarinë e tij në “Instagram”, ku shohim disa fëmijë sirian të pajetë. Sado e rëndë kjo është pjesë e botës sonë dhe kurrsesi nuk duhet injoruar dhe kaluar në heshtje.

“Ata nuk po flenë, janë engjëj… 910 të vegjël sirianë nuk jetojnë më vetëm në vitin 2017.

Janë shumë! ” shkuran Arditikrahas fotos.

Siria

Link: https://www.instagram.com/p/BgPP-SihXdL/?taken-by=arditgjebrea

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BbIQP2aBXvg/?taken-by=arditgjebrea