Home ShowBiz Je gjithë ky çun, ç’ne me Lorin? Përgjigja e Vis Bajraktarit i mbyll gojën fanses
Je gjithë ky çun, ç’ne me Lorin? Përgjigja e Vis Bajraktarit i mbyll gojën fanses
0

Je gjithë ky çun, ç’ne me Lorin? Përgjigja e Vis Bajraktarit i mbyll gojën fanses

0
0

Edhe pse preferojnë që lidhjen ta mbajnë larg syve të publikut, ata kanë vite bashkë.

Por kur vjen puna për të mbrojtur njëri-tjetrin, Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari janë mjaft protektivë.

Kështu një komentuese i ka shkruar Visit, për t’i shprehur simpatinë që ka ndaj tij dhe mospëlqimin ndaj Lorit.

“Je gjithë ky çun se di si e ke lidh jetën me Lorin, ajo nuk bën”, i shkruan ajo.

Përgjigjja e Visit ka qenë e menjëhershme duke i thënë:

“Lori është perëndeshë”!

Kjo përgjigje duhet ta bëj shumë të lumtur Lorin.

Happy Birthday NokNok ❤️ Forever yours

A post shared by Vis Bajraktari (@visbajraktari) on

Link: https://www.instagram.com/p/BLvKpRCB8VF/?taken-by=visbajraktari

2018-03-13 16_15_26-Vis Bajraktari (@visbajraktari) • Instagram photos and videos

Link: https://www.instagram.com/p/BgL4-fiB0i-/?taken-by=visbajraktari

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BLvKpRCB8VF/?taken-by=visbajraktari