Home ShowBiz Reklamon të brendshmet apo gjoksin?! Rita Ora gjithnjë në qendër të vëmendjes
Reklamon të brendshmet apo gjoksin?! Rita Ora gjithnjë në qendër të vëmendjes
0

Reklamon të brendshmet apo gjoksin?! Rita Ora gjithnjë në qendër të vëmendjes

0
0

Rita Ora tashmë ka kohë që është imazh i linjës së të brendshmeve “Tezenis”.

Nëse bëhet fjalë për të brendëshme, duhet që modelja të ketë diçka për të ekspozuar dhe Rita Ora ka që ç’ke me të.

Në publikimin e fundit Rita shihet teksa ka pozuar vetëm me sytjena duke treguar kështu gjoksin bombastik e sakaq komentet kanë qenë të shumta nga ndjekësit e saj.

Më poshtë gjeni fotot në fjalë:

@tezenisofficial 🖤

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Link: https://www.instagram.com/p/BgOsyDBHNRt/?taken-by=ritaora

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BdqNT9JHoCn/?taken-by=ritaora