Home ShowBiz Adelina Tahiri në “top formë” teksa bën blerjet për vogëlushin në ardhje
Adelina Tahiri në “top formë” teksa bën blerjet për vogëlushin në ardhje
0

Adelina Tahiri në “top formë” teksa bën blerjet për vogëlushin në ardhje

0
0

Këngëtarja Adelina Tahiri po përgatitet për t’i uruar mirëseardhjen djalit të saj, pasi tashmë e ka kaluar gjysmën e shtatzënisë së saj.

Ditën e sotme ajo ka publikuar në Instagram dy fotografi, ku shihet se ka zgjedhur karrocën e bebit.

E veshur me të zeza dhe në majë të takave Adelina duket mjaft në formë.

Rreth dy muaj më parë Adelina lidhi kurorë me avokatin e pasur maqedonas Serjozha Markov i cili është rreth 50 vjeç, më shumë se 20 vjet më i madh se Adelina.

@krstoys @cybex_global

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Link: https://www.instagram.com/p/BgipXUaFCZK/?taken-by=adelina_tahiri1

#krstoys #cybex #cybexmakedonia

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Link: https://www.instagram.com/p/Bgioy8TlL3I/?taken-by=adelina_tahiri1

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BdC2w_kFUuW/?taken-by=adelina_tahiri1