Home ShowBiz Baba për herë të parë Besnik Qaka. Tregon edhe emrin e veçantë të fëmijës
Baba për herë të parë Besnik Qaka. Tregon edhe emrin e veçantë të fëmijës
0

Baba për herë të parë Besnik Qaka. Tregon edhe emrin e veçantë të fëmijës

0
0

Eshtë bërë baba për herë të parë këngëtari i njohur Besnik Qaka.

Ai dhe bashkëshortja e tij Lolita janë bërë prindër të një vajze.

Lajmin e ardhjes në jetë të vajzës së tyre e njoftoi vetë këngëtari përmes një postimi në Instagram, në fotografinë e publikuar ai zbulon edhe emrin e vogëlushes.

Una,  është  emri i veçantë me të cilin është pagëzuar e porsalindura.

Fryma jote e pare, na e mori tonen… #UnaQaka-20/03/2018🙏🏻❤️

A post shared by Besnik Qaka (NRG Band) (@besnik_qaka) on

Link: https://www.instagram.com/p/Bgiy5RshsKt/?taken-by=besnik_qaka

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BexypDdF8NM/?taken-by=besnik_qaka