Home ShowBiz “Twerk” gjysmë e zhveshur. Enca “merr peng” vëmendjen e fansave
“Twerk” gjysmë e zhveshur. Enca “merr peng” vëmendjen e fansave
0

“Twerk” gjysmë e zhveshur. Enca “merr peng” vëmendjen e fansave

0
0

Enca është një këngëtare shumë e komentuar dhe jo pak herë këto komente i provokon vetë.

 

Ka gjetur sigurisht çelësin për të promovuar edhe më tej veten me plotë video dhe foto seksi.

Së fundmi në një video e shohim pjesërisht të veshur, teksa bën një twerk tundues, i cili ka marrë vëmendje maksimale nga fansat.

4 days 😩 I cannot wait!!

A post shared by ENCA (@enca) on

Link: https://www.instagram.com/p/BghW5H5njsz/?taken-by=enca

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BgbQwnyHtYa/?taken-by=enca