Home ShowBiz Blunt dhe Real 1 s’ka më, reperat vijnë me emër të ri
Blunt dhe Real 1 s’ka më, reperat vijnë me emër të ri
0

Blunt dhe Real 1 s’ka më, reperat vijnë me emër të ri

0
0

Prej kohësh në tregun muzikor ata të dy janë njohur si Blunt dhe Real 1, por mesa duket ata nuk do të quhen më kështu.

Ka qenë Real 1 i cili nëpërmjet një videoje në “Instastory” ka treguar se këtej e tutje dyshja do të vijë me një emër të ri, “Shaolin Gang”

“Kemi vendosur të ndryshojmë emrin. Blunt dhe Real s’ka më. “Shaolin Gang”.- ka thënë Real 1.
Reperi gjithashtu ka njoftuar se sot do të publikohet edhe klipi i tyre më i ri i cili është përfolur shumë për shkak të pamjeve gjatë xhirimeve kur Real shfaqej me thikë e pirun në zonën intime të një vajze.

Link: https://www.instagram.com/p/BhhRm6IHfiK/?taken-by=bluntandreal

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BhW-ySulXek/?taken-by=bluntandreal