Home ShowBiz Provokuese Kejvina Kthella, pozon si rrallë herë
Provokuese Kejvina Kthella, pozon si rrallë herë
0

Provokuese Kejvina Kthella, pozon si rrallë herë

0
0

Ajo është cilësuar si një nga vajzat më të bukura të ekranit dhe më në zë për momentin.

Që me daljen e saj si velinë në programin e Ermal Mamaqit, Kejvina Kthella ka çmendur publikun e shpeshherë është bërë edhe kryefjala e portaleve.

Ndryshe nga herët e tjera Kejvina ka kursyer të nxjerrë në pah gjoksin e saj, në foton e fundit në Instagram e megjithatë nuk i ka fshehur hiret dhe portreti i saj është si i një dive.

Link: https://www.instagram.com/p/BhoD1YDj_NC/?taken-by=kejvina_kthella

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BhWHWvVjCm7/?taken-by=kejvina_kthella