Home ShowBiz Shndërrohet Çiljeta Xhilaga. Pamja e re e kthen pas në kohë
Shndërrohet Çiljeta Xhilaga. Pamja e re e kthen pas në kohë
0

Shndërrohet Çiljeta Xhilaga. Pamja e re e kthen pas në kohë

0
0

Çiljeta Xhilaga është mjaft e komentuar dhe e klikuar si rrallë personazhe të tjerë të showbizzit. Kohët e fundit ajo u dikskutua për lidhjet dhe ndarjet me portierin e Partizanit, Alban Hoxhën.

Ndërsa tashmë këngëtarja ka vendosur të bëjë ndryshimin drastik në pamje. Çiljeta është bërë bjonde, duke u kthyer kështu pas në kohë, siç ishte vite më parë.

E kishim harruar ta shihnim bjonde, por pamja e re i shkon shumë. E padyshim duket shumë seksi

@cihanalarslann 🙏🏼🐣

A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on

Link: https://www.instagram.com/p/BhmsNcylCdH/?taken-by=ciljetaxhilaga

Back to blonde 🐣 🤗 thnx @cihanalarslann for my new hair color

A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on

Link: https://www.instagram.com/p/Bhmm9TWlKe-/?taken-by=ciljetaxhilaga

🐣

A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on

Link: https://www.instagram.com/p/BhL6cLihpct/?taken-by=ciljetaxhilaga

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BgHIgPkhxfi/?taken-by=ciljetaxhilaga