Home ShowBiz U bë hit në kohë rekord, historia që fshihet pas këngës që martoi Besin me Xhensilën
U bë hit në kohë rekord, historia që fshihet pas këngës që martoi Besin me Xhensilën
0

U bë hit në kohë rekord, historia që fshihet pas këngës që martoi Besin me Xhensilën

0
0

Kënga “Çelsi i Zemrës” e cila u kthye shumë shpejt në një hit.

Por si u krijua kjo këngë? Këtë e zbuloi Fifi në një intervistë për ‘Why Not’ nga Roza Lati.

Fifi: E vetmja gjë që më kanë thënë Xhensila dhe Kledi Bahiti ka qenë: Dua të bëj këngë për Besin, do ta këndoj në dasmën time. Kaq. Ka qenë një këngë që po e punonte Kledi dhe thashë qetësohu dhe gjeta fjalën Çelsi i zemrës.

Roza: A ka qenë ndonjë muhabet në tavolinë për çelsin që të ka frymëzuar?

Fifi: Jo. Veç kaq më ka thënë Xhensila dhe se kam takuar. Kledi më ka thënë, ai e ka bërë këngën. Unë jam ulur dhe kam shkruajtur. Ajo është një prej këngëve që ka shumë shpirt brenda dhe nuk e di sa çifte do martohen me atë këngë. Dhe unë do martohem me atë këngë.

Link: https://youtu.be/dCCsupc3Mhk?t=1638

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BhZaFVKnrrt/?taken-by=xhensilamyrtezaj