Home ShowBiz “Iku Albi tani, e mori tjetra” Çfarë kërkon të thotë Klaudia Pepa
“Iku Albi tani, e mori tjetra” Çfarë kërkon të thotë Klaudia Pepa
0

“Iku Albi tani, e mori tjetra” Çfarë kërkon të thotë Klaudia Pepa

0
0

Lidhja e re e dyshuar e koreografit Albi Nako me balerinën Alba Hoxha, po bën po aq bujë sa edhe divorci i tij me Klaudia Pepën. Supozimet mbi një lidhje të re, bëhen edhe më të forta nga postimi i fotove nga i njëjti destinacion i Albës dhe Albit. Fillimisht Brukseli e më pas Parisi.

Pjesë e këtyre lajmeve sigurisht që nuk mund të lihej jashtë edhe ish-bashkëshortja e tij, Klaudia Pepa. Së fundmi ajo ka postuar një foto në Instagram, ndërsa në përshkrim ka vënë shkronjën “A”.

Kjo nuk ka kaluar pa u komentuar nga fansat, të cilëve mënjëherë mendja u shkon te Albi.

“Iku tani, e mori tjetra”, është një prej komenteve. Ndërsa Klaudia është duke realizuar një projekt të ri.

2018-04-17 09_25_54-Klaudia Pepa (@klaudiapepa) • Instagram photos and videos

Link: https://www.instagram.com/p/BhmBzFJFDW6/?taken-by=klaudiapepa

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Bhi9vBMFPmT/?taken-by=klaudiapepa