Home ShowBiz Kejvina tërrbon komshinjtë! Del në ballkon me rroba banje
Kejvina tërrbon komshinjtë! Del në ballkon me rroba banje
0

Kejvina tërrbon komshinjtë! Del në ballkon me rroba banje

0
0

Kejvina Kthella me gjithë pluset dhe minuset e saj televizive, ka arritur të pëlqehet nga publiku. Që në pjesmarrjen e saj të parë si velinë në emisionin e Ermal Mamaqit ajo mori vëmendje maksimale të menjëhershme.

Bukuroshnja është po ashtu edhe shumë aktive në rrjetet sociale. Ndërsa sot ajo ka ndarë me ndjekësit fotot nga setet e saj të fundit.

Ashtu siç shfaqet Kejvina duket se ka ‘tërbuar” këdo përreth, pasi ka dalë në një ballkon me rroba banjo, që duket se janë në modë këtë verë.

Sakaq kanë vërshuar omentet e fansave për formën e shkëlqyer të Kejvinës.

Link: https://www.instagram.com/p/BhqvcSlDWug/?taken-by=kejvina_kthella

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BZEQLQSjukw/?taken-by=kejvina_kthella