Home ShowBiz Pirro Çako baba model? Ermal Mamaqi ironizon komplimentin e Alketës
Pirro Çako baba model? Ermal Mamaqi ironizon komplimentin e Alketës
0

Pirro Çako baba model? Ermal Mamaqi ironizon komplimentin e Alketës

0
0

Pirro Çako ka qenë i ftuar në Tv Klan mbrëmë e aty, për fëmijët e panelit, ka rrëfyer disa detaje nga jeta e tij private.

Dhe një prej komplimentave të moderatoret i ka bërë përshtypje Ermal Mamaqit, i cili para pak minutash postoi në Instagram një foto ku shfaqej Alketa dhe Pirro.

Ermali shkruante: “TV Klan – Alketa i thotë Pirro çakos në emision: Je shembull për të gjithë baballarët që na ndjekin. Pirro, i divorcuar dhe ka 10 vjet që pi kafe te blloku vetëm me goca të reja. Sa tha këtë Alketa, ma fiku Ami televizorin. Dhe nuk më lë të shoh më kështu emisionesh”.

Sapo e postoi këtë, Mamaqi e fshiu menjëherë postimin dhe nuk gjendet më.

Link: https://youtu.be/gaj3AddzqDc?t=1094

ermali

Link: https://www.instagram.com/ermalmamaqiofficial/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BhmTrboAri2/?taken-by=alketavejsiu