Home ShowBiz Pas Kim Kardashian edhe e motra Kendall përshëndet shqiptarët
Pas Kim Kardashian edhe e motra Kendall përshëndet shqiptarët
0

Pas Kim Kardashian edhe e motra Kendall përshëndet shqiptarët

0
0

Pas Kim Kardashian, e cilas përshëndeti shqip, bashkë me Markon, grimierin e saj me orgjinë shqiptare, një tjetër pjestar nga familja e saj ka një përshëndetje për shqiptarët. Bëhet fjalë për motrën e saj Kendall Jenner, e cila është dhe ndër modelet kryesore të Victoria Secret.

Në një video që po qarkullon në rrjetet sociale, Kendall i përshëndet shqiptarët, duke dhuruar dhe një puthje.

Link: https://www.instagram.com/p/BikPkyinYoM/?utm_source=ig_embed

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BhxAdfTAPB1/?taken-by=kendalljenner