Home ShowBiz Dy gëzime në një ditë. Një lajm i madh nga Erisa Xhixho
Dy gëzime në një ditë. Një lajm i madh nga Erisa Xhixho
0

Dy gëzime në një ditë. Një lajm i madh nga Erisa Xhixho

0
0

Një lajm i gëzueshëm ka ardhur ditën e sotme nga  Erisa Xhixho. Ajo ka sjellë në jetë një vajzë.

Nëpërmjet një postimi në Instagram Xhixho është shprehur se emri i vajzës së sapoardhur në jetë, është Nikol. Mesa duket ajo ka lindur në ditëlindjen e vëllait të saj, duke e dyfishuar gëzimin në familje.

“Ka lindur një engjëll me emrin Nikol që erdhi në shtëpi për të festuar diëlindjen e vëllait Henri. E mbushur me dashuri dhe e bekuar nga Zoti”, shkruan Xhixho plot emocion.

Link: https://www.instagram.com/p/Bi1XVdantdF/?taken-by=erisaxhixho

Burimi i fotos kryesore: ©Tv Klan