Home ShowBiz Ja çfarë ndodh në shtëpinë e Marinës dhe Getoarit. Do shkriheni së qeshuri!
Ja çfarë ndodh në shtëpinë e Marinës dhe Getoarit. Do shkriheni së qeshuri!
0

Ja çfarë ndodh në shtëpinë e Marinës dhe Getoarit. Do shkriheni së qeshuri!

0
0

Kurioziteti i fansave është gjithnjë i madh për jetën e tyre private, edhe pse ata nuk para tregojnë shumë. Marina dhe Getari janë padyshim një nga çiftet më të dashura për shqiptarët.

Edhe pse shumë hermetikë për informacionet mbi privatësinë, kësaj here Marina ka preferuar të ndajë me ndjekësit një moment gazmor të ndodhur në shtëpinë e tyre.

Ajo shfaqet në kuzhinë duke gatuar dhe Geti është tallur me pulën në tenxhere duke u shprehur se është shoqja e tij në jacuzzi. “Ja ça bën Geti kur ka kohë të lirë, shoqja ime në jacuzzi thotë”, shkruan moderatorja bukuroshe.

Link: https://www.instagram.com/marina_vjollca/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Bh9dkjOFIW1/?taken-by=marina_vjollca