Home ShowBiz Rrëfen Jonida Maliqi: “Instagramin nuk e hapa vetë, më kanë prekur dhe te djali…”
Rrëfen Jonida Maliqi: “Instagramin nuk e hapa vetë, më kanë prekur dhe te djali…”
0

Rrëfen Jonida Maliqi: “Instagramin nuk e hapa vetë, më kanë prekur dhe te djali…”

0
0

Në emisionin “Wake Up”, Jonida Maliqi ka treguar për jetën e saj private. Ajo tregoi se ka kaluar një periudhë të errtë të jetës së saj në lidhjet me raportet me rrjetet sociale. Ajo tregoi se nuk është fanse e tyre, aq sa edhe llogarinë në “Instagram” nuk e ka hapur vetë ajo, por një mikja e saj.

Këngëtarja tregoi se shumë herë është bezdisur nga komentet e ndjekësve në rrjetet sociale, madje periudha më e errët e saj ka qenë kur ajo drejtoi “Dancing with the stars”. Ajo tha se ka marrë shumë mesazhe negative në lidhje me performancën e saj gjatë këtij kompeticioni. Por ofendimet ndaj saj kanë shkuar edhe më tej, duke prekur djalin e saj, nëpërmjet komenteve. Shumë gjera u shpreh se është detyruar t’i çensurojë, për të qenë më e qetë.

Jonida Maliqi tregon raportin që ka me rrjetet sociale

Jonida Maliqi : “ Dancing with the stars”, periudha ime më e errët Jonida Maliqi është e pranishme gjithmonë në rrjetet sociale. Por sot në "Wake Up”, ajo tregoi se nuk është fanse e tyre, aq sa edhe llogarinë në Instagram nuk e ka hapur vetë ajo por një mikja e saj. Këngëtarja tregoi se shumë herë është bezdisur nga komentet e ndjekësve në rrjetet sociale, madje periudha më e errët e saj ka qënë kur ajo drejtoi “ Dancing with the stars”

Posted by Wake Up në Top Channel on Wednesday, May 16, 2018

Link: https://www.facebook.com/wakeuptch/videos/10156316912049793/

Burimi i fotos kryesore: ©Top Channel