Home ShowBiz “Gangsterja seksi nga Elbasani” përfaqëson Shqipërinë në Miss Universe. Imazhet do i’u lënë pa mend
“Gangsterja seksi nga Elbasani” përfaqëson Shqipërinë në Miss Universe. Imazhet do i’u lënë pa mend
0

“Gangsterja seksi nga Elbasani” përfaqëson Shqipërinë në Miss Universe. Imazhet do i’u lënë pa mend

0
0

Ajo ka një reputacion si “gansterja nga Elbasani”, kjo pasi u bë publike një video e saj teksa dhunonte barbarisht një bashkmoshatar. Ndërsa në anët tjetër proklamon “paqen në botë” si gjithë konkurentet e tjera në Miss Universe 2018.

Trejsi Sejdini është një vajzë e hijshme dhe me një guxim për tu admiruar, por ajo njihet gjerësisht për karakterin e saj shpërthyes dhe provokimet që bën në rrjetet sociale me anë të videove dhe fotove seksi ku ekspozohen hiret e saj.
“Gangsteria” së fundmi ka publikuar një video dhe disa foto profesionale ku shpalosh gjithe bukurine dhe sensualitetin e saj e veshur me një bikini shumë interesant.

Link: https://www.instagram.com/p/BipfN4HAlYS/?taken-by=trejsisejdini

Link: https://www.instagram.com/p/BipfHpxA8Oe/?taken-by=trejsisejdini

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BhPXpRcAQPm/?taken-by=trejsisejdini