Home ShowBiz Marina Vjollca ka ditëlindjen, Geti e surprizon në mesnatë
Marina Vjollca ka ditëlindjen, Geti e surprizon në mesnatë
0

Marina Vjollca ka ditëlindjen, Geti e surprizon në mesnatë

0
0

Marina Vjollca feston sot ditëlindjen dhe urimi i Getoart padyshim erdhi i pari. Ai ka pritur orën 00:00 për ti shprehur gjithë dashurinë.

“Për botën, ti mund të jesh thjeshtë një person, por për mua ti je bota. Gëzuar ditëlindjen mbretëresha ime”, shkruan Geti në postimin e tij.

Nga ana tjetër i menjëhershëm ka qenë edhe falënderimi i Marinës pas këtij urimi të mbushur me dashuri.

“Faleminderit jeta ime”, përgjigjet Marina.

Pas kësaj, urimet për moderatoren simpatike kanë vërshuar lum.

Link: https://www.instagram.com/p/Bi2rN-eFUox/?taken-by=ghettogeasy

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BfjTx9VFt2t/?taken-by=marina_vjollca