Home ShowBiz Jona Spahiu i jep fund beqarisë, shihni si duket me fustanin e bardhë
Jona Spahiu i jep fund beqarisë, shihni si duket me fustanin e bardhë
0

Jona Spahiu i jep fund beqarisë, shihni si duket me fustanin e bardhë

0
0

Edhe pse e mbajtën të fshehtë datën e dasmës, Jona Spahiu dhe partneri i saj, Frenkli Ymeri nuk arrijnë të fshehin një moment kaq të rëndësishëm si dasma.

Çifti kanë kurorëzuar mbrëmjen e djeshme dashurinë e tyre disavjeçare.

Disa momente nga dasma që ka mbledhur familjarët dhe miqtë e ngushtë të çiftit janë ndarë edhe në rrjetet sociale.

Edhe pse jo qartë, Jona duket si një Hirushe me fustanin e nusërisë.

Ajo çka duket dhe gjithashtu nuk fshihet është edhe barku i rrumbullakosur i moderatores.

2018-06-11 13_52_34-Photos

auto_640-0-5b1da1f5055fa1528711117

Link: https://www.instagram.com/vilmamasha/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BhmHhyengOy/?taken-by=jonaspahiuu