Home Sport “Miss Bum Bum” bën një premtim të nxehtë për kombëtaren e Anglisë
“Miss Bum Bum” bën një premtim të nxehtë për kombëtaren e Anglisë
0

“Miss Bum Bum” bën një premtim të nxehtë për kombëtaren e Anglisë

0
0

Ata tifozë që kanë mbetur pa ekip në Kampionatin Botëror, janë gjithsesi të apasionuar pas futbollit cilësor dhe identifikohen kurdoherë me njërin prej ekipeve në fushë.

“Miss Bum Bum”, siç e njohin ndryshe modelen seksi Suzy Cortez, i ka bërë një premtim të gjithë fansave të saj, duke pozuar e mbuluar vetëm nga flamuri anglez: “Nëse Anglia do të dalë në finale, premtoj një fotografi pa flamur”.

Suedia dhe njëra mes Kroaci-Rusi janë pengesat që duhet të kalojë Anglia për të realizuar ëndrrën e anglezëve dhe atë të tifozëve neutralë si Suzi.

Link: https://www.instagram.com/p/BkyLU_uFUqP/?taken-by=suzycortezoficial

Link: https://www.instagram.com/p/BkdlRyygJq9/?taken-by=suzycortezoficial

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BkqlQfClCOJ/?taken-by=suzycortezoficial