Home ShowBiz “Kam gati çdo gjë!” Anna Lika i jep fund beqarisë?!
“Kam gati çdo gjë!” Anna Lika i jep fund beqarisë?!
0

“Kam gati çdo gjë!” Anna Lika i jep fund beqarisë?!

0
0

Anna Lika ka fituar shumë popullaritet me tipin e saj moskokçarës dhe batutat e shumta spontane.

Shumë e ndjekur në profilin e saj në Instagram, Anna ndan shpesh me fansat momente të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundmi, nëpërmjet një postimi në Instatory, ajo i ka habitur të gjithë kur ka lajmëruar se shumë shpejt do të martohet.

Kërkesës së një ndjekësi për të bërë një dasmë, ajo i është përgjigjur me një foto nuseje të veshur me fustan dhe me buqetë në dorë, teksa ka shkruar:

“Për vitin tjetër është gati çdo gjë, lokali, orkestra, fustani, të ftuarit. Burrin s’e kemi kontaktuar akoma.”- shkruan Anna me humor.

5bacabc049c51ana

Link: https://www.instagram.com/anna_lika/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BY7kwh4lJP8/?taken-by=anna_lika