Home ShowBiz Labinot Rexha surprizon fansat, publikon në rrjet fragmente nga bashkëpunimi i rradhës
Labinot Rexha surprizon fansat, publikon në rrjet fragmente nga bashkëpunimi i rradhës
0

Labinot Rexha surprizon fansat, publikon në rrjet fragmente nga bashkëpunimi i rradhës

0
0

Labinot Rexha është një kantautor i talentuar dhe me kreativitet dhe produktivitet të vazhdueshëm.

Me anë të stilit dhe zërit të tij të pangatërrueshëm ai ka qenë i zoti, të trokasë e të gjejë portën hapur tek publiku i gjerë.

Gjithnjë i thjesht dhe popullor, Labinoti i qëndron bësnik fansave të tij edhe në rrjetet sociale, ku së fundmi ka ndarë me ndjekësit fragmente nga projekti i ti i ri.

Kantautori simpatik tha për Arkiva News se klipi i tij i rradhës, që del së shpejti, do flasë për dashuri dhe titullohet “Jepma ti zemrën”.

Po ashtu ai tha se projekti në ardhje do jetë një bashkëpunim me Ela Mujën, e cila duket edhe ne videot e hedhura në rrjet nga vete Labinoti.

Link: https://www.instagram.com/labinotrexha_/

View this post on Instagram

Coming soon

A post shared by Labinot Rexha (@labinotrexha_) on

Link: https://www.instagram.com/p/BohKZHUHGHJ/?taken-by=labinotrexha_

Link: https://www.instagram.com/p/BohpU8QH1wk/?taken-by=labinotrexha_

Burimi i fotos kryesore: ©Arkiva News