Home ShowBiz Festë në mesnatë, Florjan Binaj publikon pamjet nga ditëlindja
Festë në mesnatë, Florjan Binaj publikon pamjet nga ditëlindja
0

Festë në mesnatë, Florjan Binaj publikon pamjet nga ditëlindja

0
0

Florjan Binaj, një nga aktorët më të dashur të “Portokallisë” feston sot ditëlindjen. Këtë ditë speciale të jetës së tij, aktori e ka kaluar me kolegët e ‘Top Albania Radio’.

Flori ka ndarë me ndjekësit momente nga festa, ndërsa shihen mjaft të lumtur. “Mungon pjesa tjetër e Top Albania Radio”, shkruan ai në diçiturë.

Aktori ka mbushur 33 vjeç dhe sukseset e tij në skenë dhe ekran vetëm sa shtohen.

1888052445655306006_302629964

Link: https://www.instagram.com/florjanbinaj/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Bhmpy19lnN3/?taken-by=florjanbinaj