Home ShowBiz “Kur të heqësh make-up sigurohu mos të ketë njerëz rrotull…”, i pabesueshëm reagimi Beatrix Ramosaj
“Kur të heqësh make-up sigurohu mos të ketë njerëz rrotull…”, i pabesueshëm reagimi Beatrix Ramosaj
0

“Kur të heqësh make-up sigurohu mos të ketë njerëz rrotull…”, i pabesueshëm reagimi Beatrix Ramosaj

0
0

Beatrix Ramosaj është shumë e ndjekur në rrjetet sociale dhe sigurisht që i pëlqen kjo gjë.  Por jo gjithnjë vëmendja është lartësinë e pritshmërive. Këngëtarja e njohur së fundmi ka postuar një foto ku shihet të ketë një shumëllojshmëri produktesh makeup-i.

Mirëpo një ndjekës i saj në foton e publikuar nga këngëtarja i ka shkruar: “Kur të heqësh make up-in sigurohu që s’ka njerëz rreth teje se mos i tremb”.

Ky koment e ka revoltuar këngëtaren e cila ka reaguar duke përdorur fjalor fyes.

’Largohu nga faqja ime kurvë e dobët’ i ka shkruajtur Beatrix.

auto_2221539336946-234x400

 

Link: https://www.instagram.com/p/BozTFwtlfJG/?taken-by=beatrixramosaj

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Bowj3ccF3SS/?taken-by=beatrixramosaj