Home Aktualitet “Zot na ruaj!”Bledi Fevziu tregon historinë shqetësuese me të bijën
“Zot na ruaj!”Bledi Fevziu tregon historinë shqetësuese me të bijën
0

“Zot na ruaj!”Bledi Fevziu tregon historinë shqetësuese me të bijën

0
0

“Opinioni”i mbrëmjes së djeshme ka tërhequr një vëmendje të madhe, për arsyese u diskutua mbi ushqimet e rrezikshme dhe kjo i shqetëson të gjithë qytetarët.

Moderatori Blendi Fevziu ka treguar një ngjarje që i ka ndodhur personalisht dhe që kishte lidhje me sigurinë e ushqimeve që konsumojmë. Fevziu është shprehur se kur ka qenë në plazh i kishte blerë vajzës një çokollatë, e cila më pas kishte qenë e skaduar dhe e këtë e kishte vëënë re vetëm pasi vajza kishte konsumuar gjysmën.

“I bleva një çokollatë vajzës në plazh. Dhe kur e çoi në gjysmë, pash që ishte e skaduar. I gjeta numrin pronarit të maketit ku e bleva dhe më tha kur janë ashtu i shesim me gjysmë çmimi.”

Kjo ka shkaktuar reagim edhe në panelin e të ftuarve.

Link: https://youtu.be/6j2UrEPs3Qw?t=842

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BpMNBGCgvyi/