Home ShowBiz Seldi u kap “mat” me modelen seksi, ja si reagon Mimoza
Seldi u kap “mat” me modelen seksi, ja si reagon Mimoza
0

Seldi u kap “mat” me modelen seksi, ja si reagon Mimoza

0
0

Një nga ngjarjet më të bujshme të showbiz-it, ka qenë pikërisht ndarja e Seldi Qalliut nga Mimoza Shkodra. Dy këngëtarët vijojnë që të jenë në qendër të vëmendjes së publikut.

Këto kohët e fundit, Seldi është parë shpesh nën shoqërinë e vajzës së Sabianit, Keisi Medinit. Ditën e djeshme bukuroshja publikoi një video me këngëtarin gjatë një eventi.

Mësohet se dyshja do të realizojnë një këngë së bashku, por para tyre, Mimoza Shkodra ka reaguar shpejt dhe ka publikuar këngën e saj më të re.

Ajo titullohet “Sot do pi” dhe mendohet se teksti i saj i dedikohet ndarjes nga Seldi. “Sot do pi se për ty s’është tu ma ni”, këndon Mimoza.

640-0-5c06b31ed0d08 640-0-5c06b31f85790

Link: https://www.instagram.com/casseyofficial/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Bqh9ZZZl9Vg/