Home ShowBiz Performancë marramendëse, Noizy e vërteton katërcipërisht se është mbreti
Performancë marramendëse, Noizy e vërteton katërcipërisht se është mbreti
0

Performancë marramendëse, Noizy e vërteton katërcipërisht se është mbreti

0
0

Noizy është një nga reperët më të suksesshëm në të gjithë shqiptarinë.

Ai është shumë aktiv në rrjete sociale, përmes së cilës njofton për çdo gjë që ka të bëjë me karrierën e tij.

Së fundi, reperi ka postuar disa foto e video nga një performancë elektrizuese, në llogarinë e tij në Instagram. Në këtë mënyrë u dërgon mesazh edhe kundërshtarëve të tij.

“Ndaloni Cyrih, ndaloni Rinora. Mos mfolni kurr per rekorde. Vazhdoj të jem mbreti.”, ka qenë mbishkrimi që reperi i ka lënë fotos.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Noizyt me Dafina Zeqirin është “A don Love?”, dhe sigurisht ka rezultuar tejet i suksesshëm.

noizy

Link: https://www.instagram.com/noizy/

Link: https://www.youtube.com/watch?v=h6ZTTQKGa7o

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BiFbDErlTux/