Home ShowBiz Enca bën namin në rrjet vetëm me të brendëshme transparente
Enca bën namin në rrjet vetëm me të brendëshme transparente
0

Enca bën namin në rrjet vetëm me të brendëshme transparente

0
0

Këngëtarja Enca Haxhia nuk nje komplekse, filtra dhe tabu. Si në artin e saj edhe në materialet që publikon në Instagram, ajo është mjaft e drejtpërdrejtë dhe eksplicite.

Fotot e saj janë përgjithësisht si këngët e saj, një shpërfaqje e lirisë për të bërë gjithçka që mendon se do ishte interesane dhe joshëse.

Kësaj radhe ajo ka pozuar në të brendshme transparente ngjyrë mente dhe komentet e reagimet e ndjekësve kanë qenë nga më interesantet.

View this post on Instagram

Crushi i crushit tend 😁

A post shared by ENCA (@enca) on

Link: https://www.instagram.com/p/BsgVxxxAA30/

View this post on Instagram

Why do you love me ? 🥰

A post shared by ENCA (@enca) on

Link: https://www.instagram.com/p/Bsf-LMtg8Cb/

Link: https://www.instagram.com/p/BsaypCuAWfZ/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BrVTcGcgeAP/