Home ShowBiz Të gjithë do e kishin zili, Marina Vjollca takon një nga legjendat e Hollywood-it
Të gjithë do e kishin zili, Marina Vjollca takon një nga legjendat e Hollywood-it
0

Të gjithë do e kishin zili, Marina Vjollca takon një nga legjendat e Hollywood-it

0
0

Mund të themi se këto ditë Marina dhe Getoari i kanë shijuar vërtetë shumë dhe të gjithë do të donin të ishin për pak çaste në vendin e tyre. Aktualisht ata ndodhen në SHBA. Marina përpara pak ditësh preku nga afër magjinë e ‘Golden Globes’. Duke qenë prezente në eventin më të madh të industrisë së filmit. Por nuk mbaron me kaq, sepse sot ajo ka pasur mundësinë të takojë nga afër një nga aktorët më të njohur në Shqipëri dhe mbarë botën, Antonio Banderas. Ata të dy kanë shkrepur edhe një fotografi bashkë dhe moderatorja shqiptare nuk ka ngurruar të shprehë lumturinë për këtë gjë.

Legjenda e filmave hollivudianë mbetet një nga aktorët më të shquar të kinematografisë dhe sigurisht që Marina ka bërë xhelozë shumë nga ndjekësit.

View this post on Instagram

The Best! @antoniobanderasoficial

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Link: https://www.instagram.com/p/BsgUVZ2j8hP/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BsTEW1QDWJN/