Home ShowBiz Arbana Osmani befason Bieta Sulon pak para emisionit, çfarë i dërgoi në studio
Arbana Osmani befason Bieta Sulon pak para emisionit, çfarë i dërgoi në studio
0

Arbana Osmani befason Bieta Sulon pak para emisionit, çfarë i dërgoi në studio

0
0

Moderatorja Bieta Sulo është surprizuar ditën e djeshme nga kolegia e saj Arbana Osmani, pak para se të niste emisionin e pasdites.

Moderatorja e ‘Dua të të bëj të lumtur’ ka zgjedhur t’i dërgojë koleges së saj një kompozim lulesh dhe një dedikim special për ta falënderuar.

“Bieta, faleminderit për çdo gjë. Je bashkëpunëtore e shkëlqyer”,-ka shkruar Arbana. Kjo pasi në punatët e fundit të emisionit Arbani pati të ftuar si protagonist Alban Dudushin, i cili u surprizua nga personat më të rëndësishëm për të.

Bieta ka vendosur që të ndajë me të gjithë emocionin e surprizës dhe nuk ka nguruar të tregojë gatishmërinë e saj të përhershme për surpriza të tilla.

Link: https://www.instagram.com/stories/bietasulo/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bu6Sk-fnU8p/