Home Aktualitet Në një ceremoni madhështore, stilisti i njohur martohet me të dashurin e tij
Në një ceremoni madhështore, stilisti i njohur martohet me të dashurin e tij
0

Në një ceremoni madhështore, stilisti i njohur martohet me të dashurin e tij

0
0

Stilisti i njohur në botë Marc Jacobs, i ka dhënë fund beqarisë pasi është martuar me të dashurin e tij Char Defrancesco.

Stilisti 55-vjeçar dhe Char Defrancesco, i thanë “Po” njëri-tjetrit, gjatë një ceremonia madhështore në Neë York, ku ishin të ftuar mjaft figura të njohura të modës.

Stilisti i njohur i ndau këto momente me ndjekësit e tij në rrjetet sociale, ndërkohë që shihej shumë i kuruar.

Pas një ceremonie private, u mbajt festa e dasmës në The Grill and The Pool në Midtown Manhattan.

Marc Jacobs i propozoi për martesë të dashurit të tij modelit 35-vjeçar, në Chipotle në prill 2018.

Link: https://www.refinery29.com/en-us/2019/04/229151/marc-jacobs-char-defrancesco-married

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bv9WXccjAYT/