Home ShowBiz Pak para dasmës, Afrona bën ndryshimin drastik
Pak para dasmës, Afrona bën ndryshimin drastik
0

Pak para dasmës, Afrona bën ndryshimin drastik

0
0

Në shtator të këtij viti, modelja e njohur Afrona Dika dhe këngëtari Blero do të kurorzojnë dashurinë e tyre shumëvjeçare me martesë.

Ndërkohë nëpër rrjetet sociale dy personazhet e njohura, shfaqen duke i shprehur dashurinë njëri-tjetrit me dedikime romantike.

Sakaq Afrona është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ekspozon punën e saj dhe ndan momente nga përditshmëria.

Së fundmi, bukuroshja ka publikuar një foto ku duket se ka bërë një ndryshim drastik në pamje, pasi nga bjonde shfaqet brune.

afrona

afrona1

Link: https://www.instagram.com/p/BwDB18JpCiV/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BwDB18JpCiV/