Home ShowBiz Prej kohësh nuk ndihet në rrjetet sociale, Sara Hoxha publikon foton e ‘ëmbël’ të djalit
Prej kohësh nuk ndihet në rrjetet sociale, Sara Hoxha publikon foton e ‘ëmbël’ të djalit
0

Prej kohësh nuk ndihet në rrjetet sociale, Sara Hoxha publikon foton e ‘ëmbël’ të djalit

0
0

Prej kohësh çifti i njohur Sara Hoxha dhe Ledion Liço janë zhvendosur disi nga vëmendja mediatike, ndërkohë që tregohen të rezervuar në jetën private.

Por është Sara ajo që herë pas herë publikon foto nga përditshmëria e saj, të cilat i ndan me njekësit në rrjetet sociale.

Ditën e sotme Sara ka ndarë një foto “të ëmbël”, ku shihet djali i saj i vogël London. Vogëlushi ndodhet i ulur përtokë në dhomën e tij, me në tabelë me numra, dhe shkronja para.

sara

Link: https://www.instagram.com/sarahoxhaaa/

Burimi i fotos:  https://www.instagram.com/p/Btvt-KLH_Vo/