Home ShowBiz Feston sot ditëlindjen, Fjolla Morina bën rrëfimin e ndjerë!
Feston sot ditëlindjen, Fjolla Morina bën rrëfimin e ndjerë!
0

Feston sot ditëlindjen, Fjolla Morina bën rrëfimin e ndjerë!

0
0

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina feston sot 33-vjetorin e lindjes dhe në këtë ditë të veçantë ka vendosur që të bëjë një rezyme mbi jetën e saj.

Në një postim në Instagram, këngëtarja ka publikuar një fotografi të vjetër nga fëmijëria, ku shihet në krahë të babait të saj.

“Po hap dhe një vit tjetër në jetën time. E bekuar por mbi të gjitha me kokën lart, sepse po lë pas një vit ku nuk kanë munguar momente të lumtura, gëzime, dështime e sfida. Por të gjitha këto më kanë bërë kjo që jam sot, një femër e fortë dhe me karakter. Shumë mirënjohëse për ato njerëz që më kanë qëndruar pranë në ditë të mira e ditë të këqija. Sot dua të falenderoj Zotin që po shton një tjetër vit në jetën time. Gëzuar ditëlindjen për mua. 33 nuk është dukur asnjëherë kaq mirë”, ka shkruar Fjolla në postimin e saj.

Mes shumë urimeve të marra nga miqtë e saj, nuk ka munguar edhe urimi i vajzës së madhe të saj Ledianës.

lediana

Link: https://www.instagram.com/p/BwQH6IChLpp/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bvz4FD7hZI_/