Home ShowBiz “I ke dhëmbët si qen!”, Arbana Osmani i kthen përgjigjen e papritur ndjekëses!
“I ke dhëmbët si qen!”, Arbana Osmani i kthen përgjigjen e papritur ndjekëses!
0

“I ke dhëmbët si qen!”, Arbana Osmani i kthen përgjigjen e papritur ndjekëses!

0
0

Arbana Osmani është një nga moderatoret më të suksesshme në ekranin shqiptar, dhe shpesh herë publikimet e saj në rrjetet sociale për jetën personale kanë shumë interes për publikun.

Së fundmi Arbana ka ndarë me ndjekësit e saj një moment mjaft të bukur, ku shihet se ka vendosur kapelen e djalit të saj, pasi ia ka kërkuar i biri.

Por kjo foto duket se nuk është pëlqyer nga një ndjekëse, e cila e ka fyer moderatoren për buzëqeshjen, pasi sipas saj nuk i ka dhëmbët e bukur.

“Kur qesh dhe ti me këto dhëmbë si qen! Se di dmth…”, i shkruan një femër duke e fyer.

Por Arbana nuk ka nguruar që ti përgjigjet, ndërkohë që i është kthyer duke qeshur: “Unë kurrë nuk do të ndal së buzëqeshuri. Më vjen keq!”.

arbana mama

arbana

Link: https://www.instagram.com/stories/arbanao/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BtZUEiRgOzG/