Home ShowBiz “Qenke bërë gjithë plastikë!”, plas debati midis Vesa Lumës dhe ndjekëses
“Qenke bërë gjithë plastikë!”, plas debati midis Vesa Lumës dhe ndjekëses
0

“Qenke bërë gjithë plastikë!”, plas debati midis Vesa Lumës dhe ndjekëses

0
0

Vesa Luma është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, e cila shpesh herë ndan me ndjekësit momente nga jeta e saj private në Instagram.

Ditën e sotme këngëtarja është hasur me një koment të pakëndshëm nga një komentuese e cila e ka akuzuar se është bërë e gjitha me operacione plastike.

“Je bërë e gjitha plastik, po dil ashtu si je”– i ka shkruar ndjekësja këngëtare i cili nuk ka ngelur pa një përgjigje nga këngëtarja.

“E keni mësuar përmendësh këtë fjali. Do të tregoj një të vërtetë, të hidhur për ty ndoshta: asgjë, por asgjë plastike nuk ka këtu”– i ka shkruar Vesa.

vesa luma

Link: https://www.instagram.com/p/BwRGgZYpwWH/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BuzC-OjBeom/