Home ShowBiz Si reagoi Rita Lati kur vajza i tregoi se kishte humbur virgjërinë
Si reagoi Rita Lati kur vajza i tregoi se kishte humbur virgjërinë
0

Si reagoi Rita Lati kur vajza i tregoi se kishte humbur virgjërinë

0
0

Roza Lati dhe Rita Lati, mëmë dhe bijë kanë treguar gjithmonë se kanë një marrëdhënie të shkëlqyer.

Të ftuara në “Xing me Ermalin”, Roza ka treguar se i ka rrëfyer mamasë së saj Ritës edhe herën e saj të parë. Roza ka treguar se mamaja e saj kaloi tre emocione në të njëtën kohë.

“Rita Lati kaloi tre emocione të ndryshme për tre sekonda. Emocioni i parë:ulëriti, emocioni i dytë: u mërzit, emocioni i tretë: u mallëngjye. Goca ime është bërë vajzë e rritur tha dhe doli nga shtëpia. Pas 15 minutash erdhi me një tortë.”- tha  Roza dhe shpërtheu në të qeshura.

Ndërkohë që Rita shtoi se donte te dukej një mama moderne, duke u shprehur se nga njëra anë isha e lumtur që Roza iu bë hsoqe.

“Kërcen prifti nga belaja. Ç’të bëja? Doja të dukesha një mama moderne. Më qahej, por nga një anë isha e lumtur që isha shoqja më e ngushtë e Rozës”– përfundoi Rita duke treguar edhe njëherë se ajo nuk është vetëm mamaja e Rozës por edhe shoqja e saj më e ngushtë.

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BwNEbU_J2M2/