Home Sport Zbulohet romanca, Balotelli në një lidhje me këngëtaren e njohur
Zbulohet romanca, Balotelli në një lidhje me këngëtaren e njohur
0

Zbulohet romanca, Balotelli në një lidhje me këngëtaren e njohur

0
0

Sulmuesi italian Mario Balotelli, përveçse ka ndërruar shumë skuadra viteve të fundit, nuk ka gjetur rehati as me parteneret, pasi ka kaluar disa romanca.

Së fundmi sulmuesi i Marseilles, përflitet se është një një romancë me këngëtaren e njohur, Elodie Di Patrizi, siç raportojnë mediat italiane.

Balotelli dhe këngëtarja e njohur kanë kohë që dalin bashkë, dhe sipas njerëzve që i njohin janë të pandashëm.

Këngëtarja Elodie, ka zënë vendin e dytë në emisionin “Amici” të Maria de Filippi.

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BtvkO_RIycM/

Link: http://www.ilgiornale.it/news/spettacoli/elodie-patrizi-e-mario-balotelli-stanno-insieme-1680460.html