Home Aktualitet E papritur! Ndërron jetë në moshën 16-vjeçare aktorja e njohur
E papritur! Ndërron jetë në moshën 16-vjeçare aktorja e njohur
0

E papritur! Ndërron jetë në moshën 16-vjeçare aktorja e njohur

0
0

Mya-Lecia Naylor, ylli i programeve CCBC Millie Inbetween ka ndërruar jetë në moshën 16 vjeçare.

Sipas raportimeve të mediave ndërkombëtare, shkaku i vdekjes së adoleshentes mebtet ende i paqartë, ndërkohë që përfaqësuesit e saj A & J Management thanë se ka vdekur më 7 prill.

Një deklaratë e postuar në Instagram, BBC e përshkruante Naylor si një “aktore, këngëtare dhe balerinë” jashtëzakonisht të talentuar.

Naylor luajti së bashku me Emily Atack, Fleur East dhe Tess Daly në shfaqjen CBBC Almost Never.

Programi ndoqi grupin e djemve ‘The Wonderland’ dhe grupin rivale të vajzave Here Here, pasi konkuruan në një konkurs imagjinar të talenteve televizive Spotlight.

Link: https://www.independent.co.uk/news/media/tv-radio/mya-lecia-naylor-death-cause-age-almost-never-absolutely-fabulous-millie-inbetween-cbbc-a8875366.html

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BwYmWhTHTXR/