Home ShowBiz Dojna merr sot surprizë që në mëngjes nga ky person i veçantë në jetën e saj
Dojna merr sot surprizë që në mëngjes nga ky person i veçantë në jetën e saj
0

Dojna merr sot surprizë që në mëngjes nga ky person i veçantë në jetën e saj

0
0

Pas mbylljes me sukses të show “The Voice Kids” urimet për moderatoren simpatike Dojna nuk kanë pushuar. Ishte e hera e parë që Dojna ishte në krye të një formati të tillë dhe duke e ndjekur për kaq shumë javë themi që ia ka dal më së miri.

Për këtë gjë ndihen krenarë shoqëria, familja por mbi të gjitha një person shumë i dashur për të. Gjyshi i saj me një buqetë me lule ka surprizuar mbesën e tij kur Dojna ende nuk ishte zgjuar nga krevati, ka dashur ai i pari ta uronte dhe t’i tregonte asaj sesa krenarë e kishte bërë.

Një video shumë mallëngjyese.

Link: https://www.instagram.com/dojnamema/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BweSPLnFQU5/