Home Aktualitet Dhurata më bukur për 40-vjetor, moderatori shqiptar do të bëhet baba për herë të dytë
Dhurata më bukur për 40-vjetor, moderatori shqiptar do të bëhet baba për herë të dytë
0

Dhurata më bukur për 40-vjetor, moderatori shqiptar do të bëhet baba për herë të dytë

0
0

Ditën e djeshme moderatori dhe gazetari shumë i njohur i ekranit shqiptar Blendi Salaj, festoi ditëlindjen dhe mbushi plot 40 vjeç.

Por siç duket ky 40 vjetor, do të jetë i paharrueshëm për moderatorin e njohur, pasi do të bëhet baba për herë të dytë.

Këtë suprizë të këndshme, ka qenë vetë gazetari që e ka zbuluar për ndjekësit e tij në Instagram, ku ka publikuar një foto krah bashkëshortes e cila shfaqet me barkun e rrumbullakosur.

Kujtojmë se Blendi Salaj është baba i një djali 8-vjeçar me emrin Brian.

blendi

Link: https://www.instagram.com/stories/blendisalaj/

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/p/BvjH_8VDzic/