Home ShowBiz 65-vjeçari kërkon nuse tek profili Taynas, këngëtarja i kthen përgjigjen epike
65-vjeçari kërkon nuse tek profili Taynas, këngëtarja i kthen përgjigjen epike
0

65-vjeçari kërkon nuse tek profili Taynas, këngëtarja i kthen përgjigjen epike

0
0

Reperja e njohur Tayna është një nga këngëtaret, që me stilin e saj të veçantë në performimin e këngëve, bëri për vetë shumë fansa.

Këngëtarja gjithashtu është shumë aktive në Instagram, ku vazhdimisht promovon punën e saj profesionale si dhe ndan pjesë nga përditshmëria.

Ditën e sotme teksa ka publikuar një foto, një komentues ka shkruar se po kërkon nuse, ndërkohë që përgjigja e Taynës ka qenë epike.

“Jam 65 vjec dua nje nuse te martohem 20.,25 vjece, jetoj vetem, cunat i kam amerik dhe Holland, para kam dhe jam shum i mir per seeks.”- shkruan ndjekësi.

“Zoti t‘udhzoft mor mixh!”- i është kthyer Tayna ndjekësit.

aa

Link: https://www.instagram.com/p/BxHrgB7A5Xq/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BxE0FlOAZ7h/