Home ShowBiz Është shumë e talentuar, por Tayna nuk di ta bëjë këtë gjë!
Është shumë e talentuar, por Tayna nuk di ta bëjë këtë gjë!
0

Është shumë e talentuar, por Tayna nuk di ta bëjë këtë gjë!

0
0

Ajo është një artiste që në pak kohë ka korrur një sukses të jashtëzakonshëm, duke grumbulluar rreth vetes një numër të madh fansash.

Po flasim për Taynan, e cila me stilin e saj të veçantë në look, por edhe në mënyrën e intepretimit është bërë nja nga reperet më të përfolura në tregun muzikor shqiptar.

Shumë e ndjekur në Instagram, Tayna vazhdimisht publikon foto nga përditshmëria, apo promovon projektet e reja muzikore.

Së fundmi Tayna ka zbuluar një detaj që nuk e dinim. Shumica e vajzave ndihen mirë kur e bëjnë make up-in vetë, por siç duket Tayna s’di ta bëjë këtë gjë.

Në një postim në Instastory, Tayna ka publikuar një foto ku shihet e rrethuar nga dy makeup artista dhe ndërkohë që shton se vetë akoma nuk di të bëjë make up.

“Kaq shumë make up artista dhe unë akoma s’di të bëj make up-in vetë”, shkroi Tayna.

ttt

Link: https://www.instagram.com/stories/tayna/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BxVZZz9AjDj/