Home ShowBiz “Ku e ke gjoksin?” Emina Cunmulaj i kthen përgjigjen e zgjuar ndjekëses
“Ku e ke gjoksin?” Emina Cunmulaj i kthen përgjigjen e zgjuar ndjekëses
0

“Ku e ke gjoksin?” Emina Cunmulaj i kthen përgjigjen e zgjuar ndjekëses

0
0

Modelja e njohur shqiptare Emina Cunmulaj, megjithëse është shkëputur disi nga angazhimet profesionale, vijon që të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Emina ndan me ndjekësit pjesë nga përditshmëria e saj dhe ka shumë persona që e komplimentojnë për natyralitetin e saj.

Pavarësisht pëlqimeve të shumta, në fotot e Eminës nuk mungojnë “kritikat” për gjoksin e saj të vogël.

“Po gjoksin ku e le?”, i shkruan një ndjekëse në Instagram. Por Emina nuk ka nguruar që ti kthejë një përgjigje mjaft të zgjuar ndjekëses së saj, duke marrë shumë pëlqime.

“Aty në aeroplan privat e kam lënë. Mos u bë merak motra se ai gjoks ka ushqyer dy fëmijë!”- shkruan Emina.

Kujtojmë se modelja është mama e dy vajzave, ndërkohë që prej vitesh jeton në Amerikë dhe është e martuar me miliarderin Sam Nazarian.

View this post on Instagram

Take me to the moon 🌙 🛩

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

emina

Link: https://www.instagram.com/p/Bxjf7qXnTQQ/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bv-Bmq1nD2R/