Home ShowBiz Nuk e kishim vënë re! Modelja shqiptare bën gjestin e turpshëm në Kanë
Nuk e kishim vënë re! Modelja shqiptare bën gjestin e turpshëm në Kanë
0

Nuk e kishim vënë re! Modelja shqiptare bën gjestin e turpshëm në Kanë

0
0

Ditët e fundit të gjithë vipat nga mbarë bota janë mbledhur në Kanë, në një event të rëndësishëm siç është Festivali Ndërkombëtar i Filmit në Kanë.

Edicioni i 72-të i këtij Festivali mblodhi shumë emra të njohur, të cilët u vendosën në fokus të fotografëve dhe kamerave, teksa kalonin në tapetin e kuq.

Të pranishëm ishin edhe personazhe të njohur të shoëbizzit shqiptar, ku nuk munguan aktorët, këngëtarët apo edhe modelet.

Modelja shqiptare Heidi Lushtaku, e cila ka marrë pjesë në këtë event, ishte ne qendër të mediave rozë, pak ditë më parë pasi i ndodhi një incident me fustanin në pjesën e gjoksit, pasi u ekspozua krejtësisht, duke bërë që ti dukeshin thithkat.

Por fill pas këtij incidenti, 28-vjeçarja duket se ka reaguar ashpër ndaj fotgrafëve dhe kamerave pasi u ka drejtuar gishtin e mesit. Këto foto i ka publikuar në profilin e saj në Instagram, vetë modelja e njohur.

View this post on Instagram

😇 #cannes2019 #cannesfilmfestival

A post shared by Heidi Lushtaku (@heidi_lushtaku_) on

View this post on Instagram

#cannes2019 #heidilushtaku

A post shared by Patrick De la Provence (@pat_provence) on

Link: https://www.instagram.com/p/Bxg2usKoDuS/?utm_source=ig_embed

Link: https://www.instagram.com/p/Bx2sjdVC0-N/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BxxwPV9C2dG/