Home Sport I ndodhi e papritura në Instagram, modelja ruse publikon videon e “nxehtë”
I ndodhi e papritura në Instagram, modelja ruse publikon videon e “nxehtë”
0

I ndodhi e papritura në Instagram, modelja ruse publikon videon e “nxehtë”

0
0

Modelja ruse Kinslei Volanski tërhoqi vëmendjen e të gjithë botës gjatë finales së Ligës së Kampionëve ndërmjet Liverpulit dhe Totenhemit. Bjondja me format seksi, provokoi duke u futur në fushën e blertë, ndërkohë që kjo skenë e modeles kishte si qëllim promovimin e “Vitaly Uncensured”, një faqe në internet që ka përmbajtje erotike.

Pas marshimit në fushën e blertë, në vetëm pak orë, llogaria e saj e “Instagram”-it pësoi një tërmet duke shtuar 2.4 milionë ndjekës.

Por institucioni më i lartë i futbollit në Europë, ndërhyri duke i bllokuar llogarinë modeles. Megjithatë ajo nuk është ndalur, pasi në rrjetin social Twitter, ajo ka publikuar një video ku shfaqet duke vrapuar në pistë.

Megjithëse fitoi 2.5 milionë ndjekës për pak orë, ajo shprehet e pikëlluar ngaqë Instagrami ju bllokua.

Link: https://twitter.com/KinseyWolanski/status/1135183718035988480

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/ByOFiVjlrK6/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again