Home Sport Çmendi tifozët në fushë me vrapin e saj, ja çfarë dhurate i bëri UEFA modeles seksi
Çmendi tifozët në fushë me vrapin e saj, ja çfarë dhurate i bëri UEFA modeles seksi
0

Çmendi tifozët në fushë me vrapin e saj, ja çfarë dhurate i bëri UEFA modeles seksi

0
0

Modelja ruse Kinslei Volanski tërhoqi vëmendjen e të gjithë botës gjatë finales së Ligës së Kampionëve ndërmjet Liverpulit dhe Totenhemit. Bjondja me format seksi, provokoi duke u futur në fushën e blertë, ndërkohë që kjo skenë e modeles kishte si qëllim promovimin e “Vitaly Uncensured”, një faqe në internet që ka përmbajtje erotike.

Në një postim të fundit në Instagram, modelja ruse ka publikuar një biletë VIP nga finalja e Liverpulit me Totenhamin e cila kishte ardhur në një kuti xhami nga një punonjës i UEFA-s.

“Ai djali i ëmbël që punon për UEFA më dha këtë pllakën në aeroport”.- shkruan Kinsi në videon e postuar në Twitter, ku tregon biletën e marrë dhuratë si kujtim.

Link: https://www.instagram.com/p/ByOJ4y0BXIA/

Link: https://twitter.com/KinseyWolanski/status/1135223850004865025

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/ByN43D8pISw/