Home Sport Mendoi se gazetarja tentoi ta puthë, Salah bën veprimin qesharak
Mendoi se gazetarja tentoi ta puthë, Salah bën veprimin qesharak
0

Mendoi se gazetarja tentoi ta puthë, Salah bën veprimin qesharak

0
0

Futbollisti egjiptian Mohamed Salah shkëlqeu në trimufin historik të Liverpoolit në finalen e Ligës së Kampionëve.

Por fill pas finales, teksa po jepte një intervistë për mediat është përfshirë në një moment qesharak me gazetaren në fushën e lojës në “Wanda Metropolitano”.

Teksa kishte vendosur medaljen e asrtë në qafë, Mohamed Salah ishte duke dhënë një intervistë për një gazetare , dhe në një moment, ajo i afrohet egjiptianit për t’ia bërë një pyetje, por Salahu mendon se ajo po tenton ta puthë.

Në këtë moment Salah vendos që të ngrejë dorën për ta evituar kontaktin fizik me gazetaren.

Link: https://www.instagram.com/p/ByQ-CYthd4u/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BxZp_NsBnfX/